درباره ما

درباره ما

به نام معمار هستی

نیک می دانیم که در جهان معاصر که تغییرات لحظه ای صورت می پذیرد، پیشرو بودن مشکلات خاص خود را دارد و کمال بی انتها است و باید برای آن کوشش وافر و سعی دائم داشت. پایبندی به تعهدات، تفکر سبز در طراحی، داشتن ایده های نو، بهره گیری از فن آوری های نوین ساخت، خلاقیت در عین سادگی، کیفیت ممتاز با پرهیز از تجملات، استفاده بهینه از نیروی کار و نگاه ویژه به زندگانی آیندگان از مشخصات بارز در احداث این اثر ماندگار بود.

متعال اندیشیدیم، با سیاستی خلاق محور، ضرورت حفاظت از محیط پیرامون را بعنوان وظیفه ملی سرلوحه کار خود قرار دادیم بر آن امید که امنیت را برای سرمایه گذاران و رضایت را برای مشتریان و ذینفعان خود در این بخش ایفا نماییم. در خاتمه خداوند متعال را شاکر و از تمامی بزرگوارانی که بالاخص به این حقیر اعتماد کرده و در این راه کمک و مساعدت کرده‌اند، تشکر و قدردانی ویژه ای می نمایم.

مهدی جعفری - مدیر طرح

معرفی

دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم، در زمینی به مساحت 2500 متر مربع، در زیربنای تقریبی23000 مترمربع در 10 طبقه که شامل 6 طبقه پارکینگ و 4 طبقه به عنوان مراکز تجاری تفریحی، جهت ایجاد آسایش و افزایش رفاه شهروندان از طریق ارائه خدمات متمایز و با کیفیت، سهولت در خرید و توسعه تجارت با توجه به ارتقاء ارتباط با مشتریان طراحی و احداث گردیده است.
شروع به کار پروژه در تاریخ 25 بهمن ماه 1394 بوده و در خلق این مجتمع، علاوه بر بهره مندی از معماری مدرن و روز دنیا، با توجه به همجواری با مکان مذکور در نما و فضاهای داخلی از طراحی متناسبی با این اثر تاریخی استفاده شده است و این امر سبب ایجاد هارمونی منحصر بفردی با محیط پیرامونی مجموعه گردیده است.

موقعیت جغرافیایی مجموعه
این مجموعه در یکی از پر ترددترین مکانهای شهر تهران (خیابان دکتر شریعتی) و در همجواری حسینیه ارشاد بعنوان یک اثر تاریخی در ایران شناسی با پیشینه تاریخی و مذهبی مشخص واقع گردیده است.
دهکده تجاری و تفریحی پلاتینیوم در محدوده پر تردد محله های تهران(دکتر شریعتی، پاسداران، دروس، میرداماد، ظفر، سید خندان و جلفا) همچنین در نزدیکی مراکز درمانی همانند بیمارستان مفید، مراکز علمی و آموزشی همچون دانشگاههای آزاد-دولتی و کتابخانه حسینیه ارشاد، مراکز اداری از قبیل شهرداری منطقه 3 تهران و اماکن تجاری متعدد قرار دارد.
دسترسی آسان به بزرگراههای اصلی و مهم از قبیل شهید همت، شهید مدرس و شهید صیاد شیرازی، از مزایای خوب موقعیت مکانی و جغرافیایی پروژه دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم می باشد.

کاربری طبقات :
دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم، از لحاظ کاربری طبقات به بخش های زیر تقسیم می شود:
طبقات منفی 7 الی منفی 2 : پارکینگ طبقاتی
طبقه منفی یک : هایپر مارکت
طبقه همکف : سرای اسباب بازی کودکان و نوجوانان (Toys Hall) و زیورآلات
طبقه اول : بازی های فکری (کافه فکرکده)،کافه اکسپرس(بیرون بر)- کافی شاپ و بازی های متنوع دیگر
طبقه دوم : رستوران های ایرانی و بین المللی دارای محیط و CIP VIP
بام : روف گاردن با چشم اندازی بی نظیر

امکانات ویژه مجموعه

درساخت این مجموعه از سازه و امکانات و تجهیزات پیشرفته و مدرن دنیا استفاده گردیده است که از اهم آنها میتوان به موارد ذیل اشاره نمود:

سازه پیش تنیده، عایق ژئوسنتتیک، سیستم پروژکشنSmart Glass ، میترینگ آب و برق، آسانسور پانوراما، شوتینگ زباله، سامانه اطلاعاتی هوشمند، سیستم کنترل دود و آلاینده های محیطی، سیستمAccess Control ، سیستم روشنایی هوشمند، سیستم هوشمند نورپردازی نما، سیستم کنترل هوشمند پارکینگ، سیستم اعلام و اطفاء حریق با روش متمایز و منحصر بفرد، اینترنت رایگان پرسرعت، سیستم های متنوع IT، سیستم های صوتی و تصویری (CCTV) و نظارتی (اسکن خودرو و نفرشمار)، سیستم های EMS و BMS، سیستم بهینه نمودن انرژی همگام با رویکرد ویژه و خاص به محیط زیست و ...

علاوه بر امکانات مذکور، در راستای تحقق روشهای نوین بازاریابی و استفاده بهینه از شبکه های اجتماعی، برای نخستین بار سامانه جامع نرم افزاری جهت استفاده کاربران مجتمع و اعضای باشگاه مشتریان با قابلیت های ممتاز و بی نظیر از قبیل امکان انتخاب محل پارک خودرو و رزرو آن، امکان انتخاب، خرید و رزرو کالاها و خدمات از هایپر مارکت و سایر فروشگاه ها، مراکز تفریحی و رفاهی، امکان رزرو و سفارشات مورد نیاز در زمان دلخواه از رستوران ها، فودکورت ها و کافی شاپ جهت تسریع در امور و سهولت دسترسی به نیازمندیهای کاربران تهیه و پیاده سازی گردیده است.

برنامه استراتژیک مجموعه

عدم وجود یک مجتمع تجاری و تفریحی مناسب مجهز به پارکینگ طبقاتی با ظرفیت بالا در محدوده جعرافیایی مذکور، سبب افزایش تقاضا جهت واگذاری و یا مشارکت از طرف برندهای معتبر داخلی و خارجی در زمینه های تجاری و تفریحی گردیده است که این امر از نکات بسیار مهم و حائز اهمیت در ایجاد آن می باشد.
 
بر اساس پیش بینی های بعمل آمده پس از مدت زمان کوتاهی از زمان بهره برداری، بطور میانگین روزانه به میزان تقریبی 3000 نفر از این مجموعه بازدید بعمل می آورند و پس از یک بازه زمانی یک ساله به میزان تقریبی 4000 تا 6000 نفر بعنوان اعضای باشگاه مشتریان با امکانات ویژه جذب میگردند.

ماموریت، چشم انداز و ارزش ها

ماموریت:
با تلاش متخصصان ایرانی و خارجی، استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا با رویکرد به انرژی سبز، کاهش ترافیک منطقه با ایجاد پارکینگ طبقاتی هوشمند، سبکی خاص در معماری، ایده ای نوین در کاربری فضاهای تجاری، هیجان و نوآوری در تفریح، مجموعه ای هم تراز با نمونه های موفق بین المللی باشیم.

چشم انداز:
دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم بدنبال کسب جایگاه برتر در تهران و توسعه بصورت زنجیره ای در سطح کشور خواهد بود بطوریکه تبلیغات این مجموعه از طریق مشتریان انجام شود.

ارزشها:
ایجاد تمهیدات لازم جهت رفاه و آسایش شهروندان، ارائه خدمات صادقانه، پایبندی به اخلاق حرفه ای، توجه به شان و منزلت انسانی با نگاه ویژه به خانواده
درخواست استخدام
درخواست مشارکت
درخواست همکاری
نظرسنجی

ما اینجا هستیم!

دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم

Publish modules to the "offcanvas" position.