پرداخت وجه پارکینگ

پرداخت دستی

این روش معمول ترین و پایه سیستم های تردد به پارکینگ است، به این گونه که در هنگام ورود راننده پس از رسیدن به گیت ورودی و پردازش پلاک خودرو خود و دریافت کارت از اپراتور کارت موقت خود را دریافت کرده و راهبند به صورت اتوماتیک برای وی باز می شود و خودرو وارد پارکینگ می شود. همچنین در هنگام خروج از پارکینگ راننده می توانند از پارکینگ پس از پرداخت بعد از تحویل دادن کارت از پارکینگ خارج شود
 

پرداخت با هند هلد

در این روش که از آن میتوان همرمان با سایر روش ها نیز استفاده نمود، با ارایه کارت از سوی کاربرو توسط نیروی انسانی موجود در پارکینگ در خروجی پارکینگ پرداخت قابل انجام است. کاربرمیتواند از دستگا های دردست پرسنل استفاده نما یند.
از این راهکار در مواقع ازدحام، روزهای آخر هفته در سطح پارکینگ و یا در کنار سیستم های دیگراستفاده می گردد.

پرداخت با کیوسک

در این روش که عملا یک راهکار نیمه خودکار می باشد، کاربران با استفاده از کیوسک های دیواری در لابی طبقات پارکینگ که دارای صفحه نمایش و سایر نیازمندی های یک پرداخت آنلاین می باشد، عملا با ارایه کارت بانکی خود به سیستم و تایید آن امکان پرداخت هزینه را دارا میباشند و در هنگام خروج رسید خود را تحویل گیت خروجی می دهند.

پرداخت اتوماتیک

در این روش که عملا یک راهکار خودکار می باشد، کاربران به عضویت پارکینگ در آمده و کارت عضویت یا حساب پلاک انتظامی خود را شارژ می نمایند تا هنگام هر بار استفاده از اعتبارشان کسر گردد.

پرداخت آنلاین با نرم افزار پلاتینیوم

با نصب نرم افزار روی انواع موبایل و استفاده از درگاه موبایل شبکه بانکی قادر خواهید بود نسبت به پرداخت وجه پارکینگ اقدام نماید
 علاوه برآن شما می توانید از کلیه فروشگهای مجتمع نیز بصورت آنلاین استفاده نمایید و از میزان فضای آزاد پارکینگ، آدرس و موقعیت یابی محل خود در مجتمع، محل خودروی پارک شده خود و امکانات متمایز خدمات مشتریان ما برخوردار شوید.

پرداخت انلاین توسط وب سایت

در این روش که عملا یک راهکار نیمه خودکار می باشد، کاربران با مراجعه به سایت با ارایه کارت بانکی خود به سیستم و تایید آن امکان پرداخت هزینه را دارا میباشند و در هنگام خروج رسید اسکن شده خود را  به گیت خروجی نشان می دهند.
درخواست استخدام
درخواست مشارکت
درخواست همکاری
نظرسنجی

ما اینجا هستیم!

دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم

Publish modules to the "offcanvas" position.