پارکینگ با خدمات ویژه (vip)

پارکینگ با خدمات ویژه (vip)
پارکینگ طبقاتی هوشمند دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم، در طبقه منفی 7 الی منفی 2 طراحی و اجرا شده است. این مجموعه مجهز به امکانات و سیستم های ذیل می باشد:
سیستم هوشمند کنترل پارکینگ: برای اولین بار در ایران سیستمی مجهز به رزرواسیون و کنترل تردد خودرو، تعیین محل پارک خودرو، تعداد فضاهای خالی جهت پارک در هر زون، روشنایی هوشمند، WelcomeLight، خودرو یاب، اسکن خودرو هنگام ورود و خروج، پرداخت دیجیتال، کارت اشتراک باشگاه مشتریان و ...
سیستم هوشمند کنترل دود و آلاینده های محیطی: مجهز به سیستم کنترل دود در زمان های ترافیک و حریق توسط ساپلای فن، اگزاست فن و جت فن با کمک ناحیه بندی توسط پرده های دود بند و سنسورهای مونوکسید کربن.
امروزه با افزایش جمعیت و افزایش روزانه تعداد خودروها در اطراف دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم، ما را بر آن داشت با هدف وفاداری مشتری به بازدید مجدد از دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم با راه اندازی خدمات ویژه پارکینگ برای مشتریان خود، شامل ارائه پارکینگ ایمن، مطمئن، فضای پارک راحت، روان بودن حرکت ماشین ها در ورودی و خروجی پارکینگ و توجه به رانندگان ناتوان جسمی و ارائه خدمات بهتر و متمایز به خود جذب کنیم.
درخواست استخدام
درخواست مشارکت
درخواست همکاری
نظرسنجی

ما اینجا هستیم!

دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم

Publish modules to the "offcanvas" position.