اتاق های فرار(فکرکده)

اتاق های فرار(فکرکده)
گاهی برای استراحت و فرار از روزمرگی، نیاز به برنامه ای داریم که برای دقایقی ما را از دنیای اطراف جدا کند و غرق در یک دنیای جدید برای دقایقی در نقش کاراکتری دیگر به راهمان ادامه دهیم. اتاق فکر و سرگرمی این فرصت را برای اشخاص فراهم می کند. اتاق فکر در طبقه اول دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم، ایجاد شده است. از ویژگی های خاص این مجموعه میتوان به قابلیت بروزرسانی، توسعه و استفاده از ایده ها و نو آوری ها در ایجاد سناریو و سرگرمی با استفاده از بروزترین سیستم های کنترلی، ابزار دقیق، اتوماسیون، هوشمندسازی فضاهای عملیاتی و اجرایی و ابزارهای هوش مصنوعی مدرن دنیا اشاره نمود.

در ایجاد مجموعه مذکور نسبت به اخذ نمایندگی از یکی از برترین برندهای بین المللی از کشور یونان اقدام گردیده است.

درباره اتاق فرار فکرکده

اتاق فرار
اتاق فرار فکرکده، برند تخصصی اتاق فرار (escaperoom)  است. در واقع اتاق فرار بازی ای است که به شیوه خاصی طراحی و کدگذاری شده و افراد با هدف پیداکردن راه فرار وارد آن می شوند و حال و هوای اسرار آمیز و معماگونه ای را در آن تجربه می کنند. مجموعه فکرکده به صورت اختصاصی به طراحی و ساخت اتاق های فرار  می پردازد و در برخی از شعب فکرکده نیز امکان تجربه اتاق فرار (escaperoom)  فراهم است.
۱.اتاق پادزهر
یک بیماری سیاره را درگیر کرده است. شما بخشی از گروهی از کارآگاهان هستید که برای نجات بشریت تلاش می کنند. دکتر برینیاک، دانشمندی باهوش، پادزهر آن بیماری را پیدا کرده است، اما قبل از اینکه این پادزهر را به بشریت بدهد، به قتل رسیده است. شما در آزمایشگاه شیمی مخفی اوهستید. شما 60 دقیقه فرصت دارید تا پادزهر را پیدا کنید و نوع بشر را نجات دهید، قبل از اینکه توسط قاتلان او گرفتار شوید.
۲.اتاق توهم
شما خود را در دام ذهن خود می بینید. گرفتار رویای خودت. خوکچه هندی یک سازمان مخفی دولتی، شما را برخلاف میل خودتان با تزریق مواد توهم زا، ذهن و رویای شما را دستکاری می کند. شما خود را بین واقعیت و هیپنوتیزم می بینید. شما نمی توانید حواس خود را متعادل کنید. شما واقعا نمی توانید ابعاد را تصور کنید. ماموران مخفی که شما را دستگیر کردند در جلسه ای شرکت می کنند که 60 دقیقه طول می کشد. این تمام زمانی است که شما باید از توهمات خود فرار کنید.
۳.اتاق ژنرال
شما در دفتر ژنرال بزرگ جان مکنزی هستید. کسی که از طرفداران ژنرال های جنگ جهانی دوم است. در این اتاق، برترین اسناد جنایات جنگ جهانی دوم پنهان شده است. یکی از افرادی که در اسناد نام برده شده بود، بمبی را در دفتر خود قرار داد تا اسناد را از بین ببرد.شما 60 دقیقه فرصت دارید تا بمب را خنثی کنید و مدارک را بازیابی کنید.
۴. اتاق هفت گناه
طبق سنت، طهارت روح تنها در صورتی حاصل می شود که تسلیم هفت گناه کبیره یا با توبه نشوید. در اتاق “SEVEN” شما با نقاط ضعف و علایق خود روبرو هستید. شما با خشم، شهوت، تنبلی، حسادت، طمع، پرخوری و غرور مواجه هستید. آیا موفق خواهید شد در برابر هفت رذیله مرگبار مقاومت کنید و رستگاری به دست آورید؟ با این حال، به خاطر داشته باشید که قاتل انتقام جویانه به نمایندگی از قضاوت الهی در کمین است.یک راه برای رستگاری. 60 دقیقه در اختیار شماست
۵. اتاق قتل در قطار
ما در سال 1934 قرار داریم، زمانی که قطار Orient Express از پاریس به سمت قسطنطنیه حرکت می کند. در طول سفر، آقای ساموئل ادوارد راچت که تخت خواب بتنی مسافر بود، به قتل رسید. یکی از شما هرکول پوآرو یکی بوک اصلی یکی دکتر کنستانتین یونانی است. اینها هم کارآگاه تیم هستند. یکی از شما هکتور مک کوئین است، منشی و مترجم آقای راچت، یکی از شما ادوارد هنری مسترمن، خدمتکار راچت و در نهایت، یکی از شما فرماندار مری نتپنچام است.یکی از آنها قاتل آقای راچت است.چه کسی راچت را کشته است؟…
۶. اتاق موزه
شما در یکی از تاریخی ترین و غنی ترین موزه های کره زمین قرار گرفته اید. شایعه شده است که در بخش فرهنگ یونان باستان الماس افسانه ای که پاریس به هلن داده است قرار دارد. سیستم نظارت امروز به دلیل تعمیر متوقف می شود. قبل از اینکه زنگ هشدار به صدا درآید، 60 دقیقه فرصت دارید تا ثروتمندترین فرد جهان شوید.
۷. اتاق زندان جنون
یک قاتل پارانوئید شما را ربوده و در زیرزمین خانه خود که آن را به سلول زندان تبدیل کرده حبس کرده است. قاتل روانی از اینکه قربانیان خود را قبل از کشتن آنها در سلول نگه دارد، لذت می برد. زمان در لحظه ای که قاتل به شدت می خوابد متوقف می شود و شما دقیقاً 60 دقیقه فرصت دارید تا قبل از اینکه ساعت زنگ دار او زنگ بخورد فرار کنید.
۸. اتاق دور دنیا
زمان در سال 1873 متوقف می شود، زمانی که ژول ورن رمان “دور دنیا در 80 روز” را خلق کرد. اتاقی که قرار است وارد آن شوید، خانه قهرمان کتاب، فیلیاس فاگ است. شما باید هر چیزی را که قهرمان ما نیاز دارد جمع آوری کرده و در چمدان او قرار دهید و از اتاق فرار کنید تا او سفر خود را آغاز کند. 60 دقیقه دیگر قطار حرکت می کند و فیلیاس باید خود را به قطار برساند.
۹. اتاق گمشده
شما و دوستانتان مسافران پرواز Oceanic 815 از سیدنی به لس آنجلس هستید.
اما متاسفانه هواپیمای شما در جزیره ای مرموز سقوط می کند.
آیا می توانید با چالش های عجیب جزیره دست و پنجه نرم کنید و قبل از انفجار بمب از آن فرار کنید؟
درخواست استخدام
درخواست مشارکت
درخواست همکاری
نظرسنجی

ما اینجا هستیم!

دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم

Publish modules to the "offcanvas" position.