کافه فکرکده
در جامعه مدرن و زندگی ماشینی امروز، داشتن تفریح و سرگرمی و داشتن اوقات فراغت برای خلق لحظه های شاد و ثبت خاطرات خوش در کنار عزیزانمان بسیار مهم و حاثزاهمیت می باشد.
کافه فکر کده،  با هدف گسترش فضای تفریح و سرگرمی و با تمرکز بر بازی های رومیزی، فعالیت در حوزه خلق تفریحات متفاوت را آغاز کرده است.
دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم، با هدف رشد و پرورش خلاقیت فردی و در جهت ایجاد بستر مناسب تفریحی، همزمان با میلاد با سعادت جواد الائمه، اقدام به عقد قرارداد جهت  بهره برداری از قسمت کافی شاپ و بازی های فکری، رایانه ای، و بورد گیم با مجموعه وزین فکرکده به مدیریت جناب نصری، کرده است.
ضمن تبریک به ایشان و دیگر همکارانشان، امید است در اوایل سال آتی با راه  اندازی و افتتاح این قسمت، از دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم، شاهد افزایش نشاط در این مجموعه باشیم.
در ادامه با محبوب ترین تفریحات موجود در فکر کده آشنا شوید. با ما در مجموعه دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم، همراه باشید.

باز ی های کامپیوتری

امروزه بازی های کامپیوتری به صنعتی بزرگ تبدیل شده و با رشد سریع از دو صنعت بزرگ یعنی فیلم و موسیقی جلو زد. رشد این صنعت بقدری چشم گیر بود که اکثر شرکت های بزرگ روی آن سرمایه گذاری کردند و کامپیوتر های خانگی و کنسول ها نه تنها به خانه ها بلکه به رستوران ها و کافی شاپ ها هم را پیدا کردند. امروزه کمتر خانه ای را می شود پیدا کرد که در آن کنسول نباشد این دستگاه برای بزرگسالان هم جذاب است و همه از بازی با آن لذت می برند. از همین رو دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم برای سرگرمی شما عزیزان کنسول و کامپیوترهایی فراهم کرده که کمبود آن را احساس نکنید. اگرفرزندتان درهنگام خرید بی تابی می کند می توانید او را به این بخش ببرید و ساعت ها به خریدتان ادامه دهید.

بازی های رومیزی و کافی شاپ

شاید عبارت کافه بازی برای شما مفهومی جدید و ناملموس باشد. گاهی برای داشتن حس و حال بهتر و صرف دمنوش و قهوه مورد علاقه خود، همراه با عزیانتان به کافی شاپ ها سر میزنید، حال در نظر بگیرید، که داشتن یک بازی فکری رو میزی و یا حتی معاشرت با افرادی که کنارتان نشسته اند، چقدر می تواند لذت بخش و مفرح باشد. امروزه بازی های رومیزی و فکری، طرفداران زیادی دارد. تمایل افراد به انجام این بازی ها، انسجام و گروهی بودن آن است. هیجان و همفکری برای طی کرن مراحل و رسیدن به قله های موفقیت. صدای تاس، بوی قهوه می تواند لذت بخش باشد. برای داشتن ساعاتی خوش و صرف نوشیدنی های دلپذیر در دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم، با ما همراه باشید.

قرارداد دهکده تجاری پلاتینیوم با کافه فکرکده

درخواست استخدام
درخواست مشارکت
درخواست همکاری
نظرسنجی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، ضلع شمالی حسینیه ارشاد، پلاک 1073
تلفکس: 02126703014 - 02126703016 - 02126703021

ما اینجا هستیم!

دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم

Publish modules to the "offcanvas" position.