شارژ ماشین های برقی

شارژ ماشین های برقی
با رشد تکنولوژی و افزایش آلودگی هوا بشر مجبور به جایگزین کردن منابع سوخت تجدید ناپذیر شد. با اینکه سال منتقدان سال ها به ماشین های برقی ایراد می گرفتند و از ظاهر و سرعت کم آن ها گله مند بودند به تدریج متوجه شدند که این ماشین ها آلاینده بسیار کمی تولید می کنند و برای ادامه حیات بشر در زمین ضروری هستند. خودرو هایی مثل تویوتا پریوس حتی از یک گوسفند هم برای زمین کم آسیبتر هستند. رفته رفته شرکت های بزرگتر هم دست به تولید ماشین های برقی زدند و ماشین های زیبا و سریع برقی وارد بازار شدند.
اما یک مشکل بود.
ماشین های برقی با هر بار شارژ مسافت کمی را طی می کنند که این مسئله با نبودن جایگاه ویژه برای شارژ ماشین به یک مشکل بزرگ برای حافظان محیط زیست تبدیل شد. از همین رو دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم برای رفاه شما عزیزان در پارکینگ های خود شارژ خودروی الکتریکی قرار داده است که شما بدون هیچ نگرانی از این مجموعه لذت ببرید.
این دستگاه پیشرفته و هوشمند، که به طور خاص طراحی شده است در ضلع جنوبی طبقه منفی 2 پارکینگ هوشمند دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم مورد استفاده قرار می گیرد.
امروزه مفهوم پارکینگ های هوشمند با تقاضای کابران خودروهای الکتریکی در هم پیچیده شده است.
استفاده همزمان از پارکینگ و شارژر خودروها، این امکان را فراهم می آورد تا با اتصال به یک نرم افزارمدیریتی و متمرکز کاربراز وقت خود مفید و موثر استفاده نماید.
درخواست استخدام
درخواست مشارکت
درخواست همکاری
نظرسنجی

ما اینجا هستیم!

دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم

Publish modules to the "offcanvas" position.